Mūsu vīzija – pasaulē vairāk mežu!

Mēs uzskatām, ka investēšana mežos un mežu apsaimniekošanā var būt interesanta, iesaistoša un vienkārša. Izstrādājot sistēmas, kas nodrošina vairāk un labākus datus, iespēju veikt visus nepieciešamos darbus attālināti un modelēt investīciju atdevi un ietekmi uz vidi, mēs piesaistīsim vairāk cilvēku un vairāk investīciju šim, iespējams, nedaudz iesūnojušajam tirgum, tādējādi veicinot mežu platību palielināšanos pasaulē. Meža un koksnes tirgus kļūs efektīvs un pārredzams, un tas būtiski pozitīvi ietekmēs vidi un pasauli.

Spēcīga un augoša komanda

Mūsu darbinieki ir izcili pārdevēji ar pieredzi mobilās bankas un biometrisko lietojumprogrammu jomā, kas uzkrājuši gadu desmitiem ilgu pieredzi mežsaimniecībā. Mēs ar viņiem lepojamies. Mēs esam kopiena, kas katru dienu maina mežu un kokmateriālu tirgu. Mums ir vienota organizatoriskā struktūra, kurā nav vietas pārmērīgai birokrātijai. Uzskatām, ka mūsu komandas locekļu viedoklis ir jāuzklausa. Mēs zinām, ka, apvienojot mūsu pieredzes daudzveidību, mēs varam radīt unikālus produktus.

Augt kopā ar mums

Mums ir vajadzīgi cilvēki, kuri tic mūsu misijai, kuriem ir liela pieredze un ambīcijas. Piedalieties zaļākas rītdienas radīšanā! Pievienojieties talantīgai komandai, kas rada risinājumus ar globālu ietekmi.

Mūsu investori

Mēs strauji attīstāmies un vienlaikus rūpējamies par uzņēmuma finansiālo stabilitāti. Pirms sākām paplašināšanos, mēs pārliecinājāmies, ka mums ir produkts, kas klientiem rada ievērojamu vērtību. Mēs vērojam, kā mainās pasaule, un cenšamies, lai mūsu sistēmas kļūtu par revolucionārām inovācijām. Mēs piesaistījām investīcijas 1,2 miljonu eiro apmērā no riska kapitāla fondiem Ironwolf Capital, 70 Ventures ir CoInvest Capital. Esam pārstāvēti Lietuvā, Latvijā, paplašināmies uz Igauniju, Somiju un citām valstīm. Mūsu vīzija – kļūt par globālu meža investīciju un apsaimniekošanas platformu.