Meža īpašnieku atsauksmes

FOROS klienti vidēji mūs novērtē pat ar 9,6 ballēm! 

Nereti saņemam jautājumu, kāds ir pirmais solis, lai pārdotu mežu? Vajadzētu sākt ar objektīvu sava meža novērtēšanu — cik šobrīd par to var saņemt tirgū. Tā kā tas ir sarežģīts process, kas ietver daudzus faktorus, vienmēr iesakām pieaicināt šīs jomas speciālistus. Īstus speciālistus, kas prot savu darbu, bieži var atšķirt pēc klientu atsauksmēm. Žēl, ka daudzi uzņēmumi neizpauž, ko patiesībā par tiem un to darbiniekiem runā cilvēki, savukārt mēs neko neslēpjam. Dalāmies un vienlaikus priecājamies, ka klienti mūs novērtē. Ar viņiem kopā priecājamies par sasniegtajiem rezultātiem, kā arī attaisnotām un nereti pārspētām gaidām. Ja nolemjat pārdot mežu, mudinām uzticēties tikai FOROS profesionāļiem, kā arī novērtēt izsoles projektu vadītāju darbu — atstāt atsauksmi Facebook lapā.

Meža īpašnieku atsauksmes

Lina S.

Vislabākās atsauksmes, mērķi tika sasniegti, nekādu sarežģījumu, patīkama abpusēja komunikācija, vērsīsimies arī turpmāk. P.S. bijām pārdevēji.

Meža īpašnieku atsauksmes

Audrius Š.

Vienalga atmaksājas pat neliela daudzuma pārdošanai.

Meža īpašnieku atsauksmes

Vilmantas P.

Pārdošana notika raiti, nekādu neparedzētu vai neatrunātu maksu. Domāju, ļoti ērti tiem, kuriem nav lielas saprašanas vai kuri nenodarbojas tikai ar mežiem, palīdzība vienkāršam cilvēkam.

Meža īpašnieku atsauksmes

Eglė D.

Mums tiešais pircējs piedāvāja 15, bet ar mežu izsoles starpniecību pārdevām par 22. Profesionāla un laipna palīdzība. Viss notika ļoti raiti. Veiksmi Jums!

Meža īpašnieku atsauksmes

Vytautas M.

Jo tas ir vienīgais veids, kā saņemt vislabāko cenu. Personīgā pieredze.

Meža īpašnieku atsauksmes

Vita G.

Profesionāli organizē izsoli, absolūti konsekventi un izsmeļoši sniedz informāciju par katru posmu. Ļoti patīkami komunicē un sadarbojas, viss no sākuma līdz galam ir izdarīts bez raizēm. Un, protams, tiek iegūta vislabākā cena. Pateicos, Jūs esat profesionāļi.